Мы вам перезвоним!

Рабочие время с 09:00 до 17:00


Товары для скрапбукинга, декупажа, рукоделя в Украине.
Главная страница Мастер-классы
Главная » Статьи » МК, статьи, обзоры

Материалы и бумага для скрапбукинга в Украине

Скрапбукінг - на сьогоднішній день одне з наймодніших хобі в світі, яке стрімко продовжує набирати обороти і завойовувати нових прихильників.

 

 

За оцінками експертів, попит на товари скрапбукінгу щорічно збільшується на 4%, а виробництво скрап продуктів займають третє місце в світі серед інших товарів для хобі. Це захоплення не знає кордонів і об'єднує як юних дівчат, так і дорослих дам, і, навіть, чоловіків.

 

 

Скрапбукінг спочатку був пов'язаний з оформленням сімейних фотографій, проте, зараз включає в себе виготовлення листівок ручної роботи, смеш-буків, блокнотів і альтер-скрап, тобто, декорування предметів інтер'єру за допомогою товарів для скрапбукінгу.

 

 

Від звичайних фото-книг скрап-альбоми відрізняються більшою об'ємністю і многодетальность. Найчастіше скрап сторінка прикрашена великою кількістю різних елементів: квіточки, брадси, гудзики, акрилові дропси, стрази та напів-перли, мереживо, стрічки, натирання, чіпборд, різні вирубки, ліпнина та ін.

 

 

Для декорування використовується безліч технік: Штампінг, дістрессінг, маскінг, прошита рядок, ембоссінг, фарбування Місті, які надають сяйво, та ін. Мета скрапу - створити красиві речі для душі і зберегти спогади.

 

 

У скрапі використовується спеціальний папір, який не містить кислот лігніну, що руйнівно діють на фотокартки. Такий папір можна купити в інтернет магазинах товарів для скрапбукінгу. Всі інші товари так само повинні бути архівної якості, щоб робота не розсипалася і не пожовкла через роки.

 

 

Саме з цієї причини для оформлення скрап робіт не підійдуть шпалери, якими б гарними вони не були. Ціла індустрія і сотні компаній створюють безліч приголомшливих колекцій паперу для скрапу, яка не тільки відповідає найвищим і різнобічним смакам, але і збереже свою красу і ваші спогади на все життя.

 

 

Категория: МК, статьи, обзоры | Добавил: dinar-svetlana (17 Янв 2021)
Просмотров: 13 | Рейтинг: 5.0/1